Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wawrowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Żuromin(Wawrowo + 14 km)

225 000 zł240 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 544 m2 , zlokalizowany w miejscowości Żuromin przy ul. Makowej. Działka o wymiarach: ok 33,16 m x 16,4 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wyzwolenia

Rybno(Wawrowo + 24 km)

260 000 zł100 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 467 m²

Dom z dużą działką i widokiem na jezioro Rybno (powiat działdowski) Na sprzedaż dom położony w turystycznej i bardzo spokojnej miejscowości Rybno, znanej z pięknych jezior,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rybno

Rybno(Wawrowo + 24 km)

2 199 000 zł131,34 m² 16 742,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Chciał/abyś uciec od zgiełku miasta i podarować sobie kawałek ciszy? Móc wyjeżdżać tam na weekendy lub zamieszkać na stałe? Rozpoczynać dzień, rozkoszując się dobrą kawą z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pierławki

Pierławki(Wawrowo + 12 km)

749 900 zł125 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Nowoczesny parterowy dom 125 m z garażem na 2 auta | Pierławki, gmina Działdowo | Stan deweloperski Wyobraź sobie: budzisz się rano, schodzisz z łóżka i nie ma żadnych schodów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Gnojno

Gnojno(Wawrowo + 8 km)

310 000 zł135,46 m² 2 288,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu położonego w malowniczej miejscowości Działdowo, gnojno. Ten słoneczny dom o powierzchni 135 m -faktyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Mostowo

Mostowo(Wawrowo + 16 km)

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 600 m²

649 000 tys. Do negocjacji Mostowo - Dom wolnostojący 100 m na ogromnej działce 2,16 ha Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m , usytuowany na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żuromin(Wawrowo + 14 km)

225 000 zł240 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bogurzyn(Wawrowo + 24 km)

484 000 zł366 m² 1 322,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Kolonia

Rybno(Wawrowo + 24 km)

499 000 zł109,33 m² 4 564,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Rybno przy ul. Kolonia , powiat działdowski, usytuowana na działce nr 1044 o powierzchni 0,1272 ha. Największym atutem tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rybno

Rybno(Wawrowo + 24 km)

1 490 000 zł348 m² 4 281,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mazurska Rezydencja nad Jeziorem | Private Living & Investment Prestige. Zapraszam Cię do poznania nieruchomości wyjątkowej adresu dla osób, które wybierają jakość, prywatność oraz styl życia na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wawrowo

Wawrowo,warmińsko-mazurskie

190 000 zł103 m² 1 844,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam grunty rolne zabudowane domem 103 m2 .Na działce znajduje się obora 116m2 ,stodoła 152 m2.Przy gospodarstwie znajduje się ziemia uprawna ok.0,35 ha,ogulna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij